Wielofunkcyjna maseczka kosmetyczna do twarzy Zobacz większe

Wielofunkcyjna maseczka kosmetyczna do twarzy

Nowy produkt

280,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Działanie produktu:

Dzięki bogatej zawartości bioaktywnych peptydów, maska ​​nadaje skórze zdrowy wygląd, wygładza strukturę skóry, czyniąc ją bardziej świeżą i elastyczną. Kwas hialuronowy - naturalny czynnik nawilżający - szybko i skutecznie przywraca równowagę nawilżenia i tonu skóry, odżywia głębsze warstwy skóry, likwiduje suchość i szorstkość, odżywia i nawilża skórę. Skóra staje się miękka i gładka, promieniująca młodością i pięknością, od wewnątrz! 

Właściwości produktu:

1. Bioaktywne peptydy pobudzają aktywność skóry. Ożywiają struktury głębokich warstw skóry, stymulują naturalne odtwarzanie kolagenu i elastyny, aktywują procesy odmłodzenia komórek skóry, skutecznie spowalniają proces starzenia.

2. Miękkie i bezpieczne naturalne składniki nie drażnią skóry. Nie zawiera alkoholu i syntetycznych składników chemicznych, brak działania ubocznego na skórę. Łatwo się wchłania i nawilża skórę, stymuluje regenerację komórek skóry, odżywia, stymulują regenerację warstw skóry, skóra staje się bardziej elastyczna.

3. Naturalne włókna jedwabiu są niewiarygodnie lekkie, cienkie, przepuszczają powietrze, są bogate w białko - Fibroina. Struktura naturalnego jedwabiu jest zbliżona do komórek warstwy rogowej ludzkiej skóry, również składa się z białka, a zatem jest całkowicie kompatybilny z ludzką skórą. Po nałożeniu maska jest przyjemnie przylegająca do skóry i pozostawia uczucie komfortu. 

4. Zaawansowana technologia przetwarzania włókna jedwabiu. Materiały stosowane - amerykańskiej firmy DuPont. Niezwykle precyzyjna konstrukcja poprawia współczynnik absorpcji esencji 30 razy w porównaniu z tradycyjnymi maskami kosmetycznymi. Pomimo tego, że maska ​​jest bardzo cienka, jest w stanie wchłonąć duże ilości esencji. Ponadto, maska ​​jest bardzo giętka i wytrzymałe, nie rozrywa się, rozciąga się i dostosowuje do rozmiaru powierzchni twarzy. 

Sposób użycia: 1. Oczyścić twarz i wyjmij maskę z opakowania. Maska składa się z 2 warstw: warstwa biała (folia)/ warstwa jedwabiu (maska); 2. Zdejmij białą warstwę, nałóż maskę jedwabną na twarzy. Rozłóż maskę jedwabną do konturów twarzy na maksymalnej powierzchni skóry; 3. Po 15-20 minutach zdejmij maskę, pozostaw do wchłonięcia, nie należy zmywać. Po wchłonięciu esencji skóra twarzy jest gotowy do codziennej pielęgnacji.

Opinie

Napisz opinię

Wielofunkcyjna maseczka kosmetyczna do twarzy

Wielofunkcyjna maseczka kosmetyczna do twarzy