Kosmetyczny zestaw ROYAL CARE Zobacz większe

Kosmetyczny zestaw ROYAL CARE

FC12

Nowy produkt

Kosmetyczny zestaw ROYAL CARE zawiera:

Żel oczyszczający, tonik, esencja, balsam i krem do twarzy.

Więcej szczegółów

680,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

FOHOW HERBARTY:

SERIA KOSMETYKÓW ROYAL CARE DO PIELĘGNACJI SKÓRY

 

Piękna młoda skóra – marzenie każdej kobiety!

Prezentuje Państwu kosmetyki FOHOW HERBARTY – skuteczne rozwiązanie problemu zachowania naturalnej równowagi nawilżenia skóry i opóźnienia procesów starzenia!

 Naukowcy z Instytutu Naukowo Badawczego YANG SHENG FOHOW, kierując się tajnymi recepturami na odmłodzenie z cesarskiego pałacu, opracowali naturalne kosmetyki na bazie z ekstraktów roślin i ziół. Receptura wyrobu jest rezerwuarem wiedzy TMC na temat odmładzania i zachowania piękna skóry, które przez wiele stuleci były przekazywane potomnym pałacu cesarskiego z pokolenia na pokolenie! Kosmetyki FOHOW – produkt unikatowy, który umożliwia przywrócenie skórze naturalnego, pierwotnego stanu!

Specjalny YANG SHENG pielęgnacji skóry – to mądrość i wiedza specjalistów FOHOW na temat zachowania zdrowia i piękna Państwa skóry! Proponujemy Państwu absolutnie nową koncepcję przywrócenia zdrowia I młodości skórze przy pomocy naturalnych komponentów kosmetyków FOHOW!

 Zgodnie z teorią TMC, zdrowa i ładna skóra – to rezultat równowagi wewnętrznej i zewnętrznej organizmu. Po osiągnięciu przez ciało równowagi YING YANG, następuje przywrócenie zdrowia skóry oraz spowolnienie procesów jej starzenia się, pojawia się piękno płynące z wewnątrz.

 Kluczowe naturalne składniki kosmetyków uzyskiwane są przy użyciu precyzyjnych technologii ekstraktownia roślin i ziół, wykonane są zgodnie z recepturami TMC i starannie wyselekcjonowane na podstawie osiągnięć naukowych.  Kosmetyki FOHOW wykazują oczywisty wpływ na regenerację i zachowanie równowagi nawilżenia skóry, naciągnięcie skóry twarzy, likwidację zmarszczek i spowolnienie procesów starzenia skóry. Kosmetyki FOHOW – piękno i młodość na długo!

 Zastaw pięknej i zdrowej skóry – regularna pielęgnacja, która składa się z kilku etapów: oczyszczenie, tonizacja, nawilżenie.

 Korporacja FOHOW z dumą prezentuje PAŃSTWU  Корпорация FOHOWсгордостьюпредставляетВАМkompleks kosmetyczny do utrzymania naturalnej równowagi nawilżenia skóry, składający się z 5 preparatów: żel oczyszczający, tonik nawilżający, esencja liftingowa, balsam odżywczy i krem nawilżający. Jest to zestaw do podstawowej codziennej pielęgnacji skóry.

 Prezentuje PAŃSTWU także krem regenerujący pod oczy, który jest kwintesencją unikatowych ziół i roślin TMC (żenszeń i inne), który skutecznie zmniejsza ilość zmarszczek i regeneruje skórę wokół oczu, poprawia jej jędrność i elastyczność, przywraca skórze młodość i blask. 

 Zestaw zawiera 5 preparatów do pielęgnacji skóry:

ŻEL OCZYSZCZAJĄCY SKÓRĘ ROYAL CARE - FC12A

TONIK NAWILŻAJĄCYROYALCARE - FC12B

ESENCJA LIFTINGOWA  ROYAL CARE - FC12C

BALSAM NAWILŻAJĄCY ROYAL CARE - FC12D

KREM NAWILŻAJĄCY ROYAL CARE - FC12E

Korzystanie krok po kroku:

Krok 1: zastosować FC12A do oczyszczenia głębokich warstw skóry twarzy i regulacji wodno-tłuszczowej równowagi skóry;

 Krok 2: zastosować FC12B do regeneracji nawilżenia w głębokich warstwach skóry i aktywizowania komórek;

 Krok 3: zastosować  FC12C do przywrócenia poziomu kolagenu i składników odżywczych w komórkach oraz zwiększenia elastyczności skóry;

Krok 4 : zastosować FC12D do nawilżenia i odżywienia skóry, poprawienia zdolności skóry do zatrzymania wilgoci i utrzymania długotrwałego nawilżenia;

Kro 5: zastosować  FC12E do zatrzymania wilgoci w głębokich warstwach skóry, stworzenia nawilżającej warstwy ochronnej na powierzchni skóry, długotrwałego nawilżenia skóry, nasycenia wilgocią wewnętrznych i zewnętrznych warstw skóry;

 PIĘKNO Z ZEWNĄTRZ I Z WEWNĄTRZ

Kosmetyki do pielęgnacji skóry FOHOW HERBARTY opracowane zostały i wytworzone według sekretnych receptur pałacu cesarskiego, które przez tysiąclecia były przekazywane potomnym pałacu cesarskiego z pokolenia na pokolenie!  Naturalne ekstrakty z ziół i roślin szybko i efektywnie przenikają w głębokie warstwy skóry i przyczyniają się do regulowania i regeneracji głębokich warstw skóry. Działanie produktu nakierowane jest na podniesienie odporności i regenerującej zdolności komórek skóry do utrzymania równowagi procesów metabolicznych w komórkach skóry, wzmocnienia indywidualnych funkcji komórek skóry, osiągnięcie optymalnej fizjologicznej równowagi. W ten sposób, dzięki wykorzystaniu kosmetyków FOHOW odbywa się skuteczne spowolnienie procesów starzenia skóry, eliminacja wad skóry, uzyskanie równowagi piękności zewnętrznej i wewnętrznej!  

Opinie

Napisz opinię

Kosmetyczny zestaw ROYAL CARE

Kosmetyczny zestaw ROYAL CARE

Kosmetyczny zestaw ROYAL CARE zawiera:

Żel oczyszczający, tonik, esencja, balsam i krem do twarzy.