Trzy Klejnoty Feniks Eliksir FOHOW - Sanbao Oral Liquid Zobacz większe

Fohow Eliksir Trzy Klejnoty Feniks (Sanbao Oral Liquid) 4 flakony po 30 ml

F002

Nowy produkt

Fohow Sanbao Oral Liquid

eliksir

Suplement diety 

Więcej szczegółów

206,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Skład produktów Wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis), Wyciąg z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum, Reishi), wyciąg z twardziaka jadalnego(Lentinula edodes, Shiitake)
Opakowanie zawiera 4 ampułki po 30ml

Więcej informacji

Termin przydatności do spożycia: 18 miesięcy

Właściwości:
Gościec przewlekły postępujący i pozostałe rodzaje zapalenia stawów -przez kilka miesięcy;
Zapalenie wątroby typu B i C - od kilku tygodni do miesiąca;
Cukrzyca 2 typu i profilaktyka powikłań przy cukrzycy 1 typu - od kilku tygodni do dwóch miesięcy.
Choroby narządów układu oddechowego: zapalenia oskrzeli, szczególnie przewlekłe, zapalenie płuc, rozedma płuc, astma oskrzelowa - od dwóch do sześciu tygodni. Przy gruźlicy płuc wskazane jest dłuższa terapia.
Choroby otorynolaryngologiczne: nieżyty nosa, zapalenia zatok, zapalenia ucha - zakraplanie kilku kropli preparatu do nosa lub ucha dwa razy dziennie do ustąpienia objawów.
Choroby układu moczowo-płciowego - wszystkie, szczególnie u mężczyzn z nadciśnieniem tętniczymi gruczolakiem prostaty, obniżeniem potencji, wyciekiem nasienia, przedwczesnym wytryskiem nasienia; u kobiet z nocnym nietrzymaniem moczu, zaburzeniami cyklu menstruacyjnego, bólami w miednicy - od dwóch do czterech tygodni.
Choroby przedrakowe i onkologiczne, szczególnie podczas chemioterapii i radioterapii - kontynuacja po przebytych cyklach terapii "Eliksirem Feniks" - 1 - 2 opakowania;
Podwyższony poziom lipidów, cholesterolu we krwi - przez kilka tygodni, aż do polepszenia wskaźników badań laboratoryjnych.
Wiele innych schorzeń przewlekłych, w których wskazane jest zażywanie również "Eliksiru Feniks" - od dwóch do czterech tygodni. W poszczególnych przypadkach zalecane jest dłuższe przyjmowanie preparatu.

Składniki:
Podstawowe składniki:
Kordiceps chiński - 80%, 
Shiitake - 8% 
Ling Zhi - 8,0%, 
Ekstrakt z mrówek górskich Roger, Shiitake, miód himalajski.

Sposób spożycia:
Minimalna dawka terapeutyczna eliksirów "Feniks" i "Trzy Klejnoty Feniks" wynosi 5 ml na dobę. W razie konieczności dawkę, preparatów można doprowadzić do 2 flakonów (60 ml) dziennie (przy dużym dawkowaniu zwykle zalecane jest dwukrotne przyjmowanie preparatu - rano i wieczorem). Należy zwrócić uwagę na to, że dawki preparatów powinny być zwiększane stopniowo, aby nic spowodować możliwego zaostrzenia stanów przewlekłych na tle zażywania leków tradycyjnych.

Uwagi:
W chorobach narządów układu oddechowego u dorosłych z objawami obturacji oskrzeli (składnik astmatyczny) z każdym dniem stopniowo o 1 ml zwiększa się ilość zażywanego preparatu (poczynając od 2 ml) aż do ustalenia dawki optymalnej (zmniejszenie zadyszki, zwiększenie ilości wydalanej flegmy). W takiej codziennej dawce preparat należy zażywać przez kilka tygodni, dopóki nie wystąpi stabilny efekt kliniczny;
Nastolatkom należy zalecać "Kordiceps - Eliksir Trzy Klejnoty" z zachowaniem ostrożności, ponieważ preparat ma wpływ na krążenie krwi w układzie moczowo-płciowym;
Przy chorobach onkologicznych oraz chorobach krwi i układu krwiotwórczego racjonalne jest stałe przyjmowanie płynnych postaci preparatów zawierających Kordiceps lub ich wymiana, bądź należy zalecić jednoczesne przyjmowanie "Eliksiru Feniks" i "Eliksiru Trzy Klejnoty Feniks". Przy chorobach mózgu, chorobach onkologicznych, układu wewnątrzwydzielniczego i moczowo-płciowego zalecane jest równoczesne zażywanie kapsułek "Linchzhi (Reishi) Feniks".

Opakowanie: 4 flakony po 30 ml

Opinie

Napisz opinię

Fohow Eliksir Trzy Klejnoty Feniks (Sanbao Oral Liquid) 4 flakony po 30 ml

Fohow Eliksir Trzy Klejnoty Feniks (Sanbao Oral Liquid) 4 flakony po 30 ml

Fohow Sanbao Oral Liquid

eliksir

Suplement diety